LaktoCer Zn – tabletki na trądzik

3
Laktocer

Specjalnie dla Ciebie, przetestowaliśmy przeróżne środki na trądzik wybierając ten najlepszy. Sprawdź, jaki produkt wybrać, aby raz na zawsze pozbyć się pryszczy z twarzy. Dalej o LaktoCer Zn.

LaktoCer Zn – podstawowe informacje o leku

Na pierwszy ogień w naszym teście poszedł preparat o nazwie LaktoCer Zn. Jak sama nazwa wskazuje produkt oparty jest na działaniu dwóch składników: laktoferyny oraz cynku. Obie substancje stosowane są w leczeniu trądziku. Są również składnikiem wielu kosmetyków skierowanych dla osób o cerze mającej skłonność do przetłuszczania się. Laktoferyna jest naturalnie występującym białkiem o działaniu silnie antybakteryjnym. Doustne przyjmowanie bioaktywnych białek ma na celu wspomóc skuteczność hamowania powstawania zmian trądzikowych oraz zredukować stany zapalne na skóreze. Cynk, nazywany pierwiastkiem piękna, znany jest ze swych właściwości regeneracyjnych.

Preparat miał skutecznie usuwać trądzik i zapobiegać jego ponownemu pojawieniu się. Zgodnie z obietnicą producenta systematyczne stosowanie produktu miało zapewnić zmniejszenie przetłuszczania się skóry, likwidację zmian  trądzikowych oraz uregulowanie produkcji sebum przez gruczoły łojowy. Wszelkie zaskórniki, krostki i grudki miały zniknąć jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Obietnice obietnicami, a rzeczywistość rzeczywistością. Jaki zatem był efekt naszego testu?

LaktoCer Zn – opinie po miesiącu stosowania

nonacne

Zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotce, uczestnicy testu spożywali jedną tabletkę dwa razy dziennie. Początkowo, w wyniku oczyszczania się organizmu, nastąpił spory wzrost wykwitów skórnych. Po pewnym czasie sytuacja zaczęła się regulować, stopniowo zmniejszając ilość trądziku na ciele. Po miesiącu stosowania skóra twarzy poprawiła się. Wyprysków było mniej, a obrzęk i zaczerwienienie wywołane stanem zapalnym cery zmniejszyło się. Niestety, naszym zdaniem, preparat nie zadziałał na przyczynę problemu. Nowe wypryski wciąż się  pojawiały, co oznacza, że przyczyny trądziku nie zostały wyeliminowane. W przypadku dalszego zażywania leku nawrót choroby byłby tylko kwestią czasu.

Alternatywa? Tylko Nonacne!

Niestety preparat LactoCer Zn oblał nasz test. Oblał z kretesem. Pomimo początkowo nadziei związanych z działaniem suplementu, znaczna większość pacjentów ostatecznie nie była zadowolona ze stosowania produktu.

Kolejnym preparatem w naszym teście był Nonacne. Ten nowoczesny lek na trądzik jest obecnie najczęściej kupowanym produktem przeznaczonym do walki z niedoskonałościami cery. Zbiera pozytywne opinie w sieci i jest bardzo przystępny cenowo. Jego naturalny skład powoduje, że jest całkowicie bezpieczny dla organizmu i nie wywołuje jakichkolwiek skutków ubocznych.  Dzięki zawartości ziół nie niszczy wątroby, w przeciwieństwie do wielu leków dostępnych na rynku. W jednej kapsułce znajdziemy takie substancje jak: czerwona koniczyna, wyciąg z pestek winogron, liść pokrzywy, witamina C oraz wspomniany wcześniej cynk. Wszystkie z podanych składników znane są ze swoich pozytywnych działań w walce z trądzikiem. Jedne mają właściwości przeciwzapalne, inne oczyszczające, a jeszcze inne pomagają w odnawianiu komórek skóry. Tylko idealnie dobrany skład gwarantuje 100% skuteczności. Nonacne taki właśnie jest.

Nonacne skutecznie likwiduje wszelkie zmiany trądzikowe, zmniejsza obrzęk i zaczerwienienie wywołane stanem zapalnym mieszka włosowego. Usuwa nadmiar sebum i sprawia, że znika problem przetłuszczającej się skóry twarzy. Dzięki suplementowi diety wyrównuje się koloryt cery, skóra staje się bardziej odżywiona i co najważniejsze bez pryszczy.

Preparat Nonacne był podobnie jak poprzedni produkt testowany przez miesiąc. Już na samym początku testu okazało się, że lek działa perfekcyjnie. Po 2 tygodniach stosowania pryszcze zaczęły samoistnie znikać i co najważniejsze nowe wykwity się nie pojawiały. Jak widać, preparat stosowany doustnie skutecznie wyeliminował źródło problemu.

Po zakończeniu testu można stwierdzić, że lek zadziałał tak, jak obiecał producent. Rozprawił się nie tylko ze skutkiem choroby, ale co istotne zwalczył jej przyczynę. Żaden z testujących nie wyraził negatywnej opinii na temat produktu. Każdy z nich natomiast polecał preparat innym.

Nonacne, tak powinien działać prawdziwy lek na trądzik.

No votes yet.
Please wait...

3 KOMENTARZE

  1. Było to zdecydowanie moje najgorsze doświadczenie. Miałem silne bóle żołądka po rozpoczęciu używania dwa razy dziennie + skrajne nudności. Używałem ten suplement przez około dwa miesiące i mój trądzik stał się gorszy, a także miałem różne skutki uboczne – 100% nie polecam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ