Acnex – efekty stosowania, działanie oraz skład tabletek na trądzik

0
Acnex

Nie ma co liczyć na to, że krostki znikną same. Nieleczony trądzik, poza nieestetycznymi wypryskami na ciele, może powodować ropne zapalenia skóry, które pozostawiają przebarwienia i głębokie blizny na twarzy.

Trądzik występuje najczęściej u młodych osób będących w okresie dojrzewania. W większości przypadków dotyczy chłopców, rzadziej dziewczyn. Schorzenie może się również pojawić u ludzi dorosłych tj. po 25 roku życia. W jednym i drugim przypadku ma to związek z zaburzeniami hormonalnymi, które prowadzą do nadmiernego łojotoku skóry. Z uwagi na to, że trądzik jest choroba przewlekłą, nie należy zwlekać z rozpoczęciem leczenia. Przy łagodniejszych objawach trądziku wystarczająca może okazać się właściwa higiena skóry i odpowiednio skomponowana dieta. Niestety w przypadku zaawansowanego stadium choroby, niezbędne jest sięgnięcie po bardziej złożoną formę leczenia. Jednym z popularniejszych obecnie na rynku produktów jest Acnex.

Acnex – skład i działanie kapsułek na trądzik

Preparat Acnex to suplement diety w kapsułkach przeznaczony dla osób zmagających się z cerą trądzikową. Nie jest nowością rynku i zdążył już zjednać sobie wielu zadowolonych klientów. Osoby, które przeszły kurację pastylkami chwalą przede wszystkim lekki i naturalny skład produktu. Co zatem możemy znaleźć w środku jednej tabletki?

nonacne

W skład kapsułki Acnex wchodzi 13 starannie dobranych składników aktywnych, których celem jest walka z trądzikiem. Wśród witamin i minerałów możemy znaleźć między innymi:

  • witamina B1, B2, B3, B5 i B6
  • beta karoten
  • zioła: bratek, skrzyp polny, pokrzywa
  • laktoferyna, cynk, selen

Udowodniono, że wszystkie z wymienionych wyżej składników są niezwykle skuteczne w walce z trądzikiem. Naturalne substancje aktywne zawarte w pastylkach hamują rozwój drobnoustrojów biorących udział w powstawaniu zmian trądzikowych, oczyszczają organizm oraz poprawiają kondycję skóry. Regulują procesy zachodzące wewnątrz organizmu, mogące przyczyniać się do powstania choroby. Dzięki zawartości witamin i makroelementów pozytywnie wpływają na wzrost odporności oraz poprawiają metabolizm.

Jak działa Acnex?

Przede wszystkim likwiduję przyczynę powstania trądziku. Hamując nadprodukcję hormonów sprawia, że gruczoły łojowe produkują właściwą ilość łoju. Tym samym preparat ogranicza przetłuszczanie się cery, a co za tym idzie reguluje namnażanie się bakterii odpowiedzialnych za powstawanie wykwitów na skórze. Tabletki Acnex stosowane do wewnątrz działają przeciwbakteryjnie i przeciwzapalnie, oczyszczają organizm, co przekłada się pozytywnie na stan naszej cery. Oprócz poprawy stanu cery, tabletki przyczyniają się także do wzmocnienia włosów i paznokci. Ograniczają wypadanie i przetłuszczanie włosów, a paznokcie stają się twardsze i mniej łamliwe.

Preparat dzięki zawartości tylko naturalnych składników jest całkowicie bezpieczny i nie wywołuje żadnych niepożądanych skutków ubocznych.

Jak stosować Acnex?

W celu osiągnięcia 100% skuteczności, producent zaleca zażywanie 3 kapsułek dziennie. Jedno opakowanie zawiera 120 pastylek, co spokojnie starcza na 4 miesiące kuracji. Kapsułki są małe, powlekane i nikomu nie powinno sprawiać problemu ich połknięcie. Zaleca się popijanie ich dużą porcją wody.

Ogromnym plusem tabletek jest również ich niska cena. Opakowanie 120 kapsułek to koszt zaledwie kilkunastu złotych. W zależności od apteki ich cena waha się od 12 do 20 złotych. Łatwo policzyć, że miesięczna kuracja to wydatek sięgający jedynie kilku złotych.

Skuteczność preparatu Acnex została potwierdzona badaniami naukowymi. Testy przeprowadzone na użytkownikach produktu dają jasną odpowiedź: Acnex jest niezwykle skutecznym preparatem gwarantującym 100% satysfakcji. Nie tylko zmniejsza rozmiary zmian trądzikowych na twarzy, ale również przyspiesza proces gojenia się wyprysków. Chociaż na efekty trzeba będzie trochę poczekać, warto mieć w sobie odrobinę samozaparcia. Albowiem kuracja preparatem sprawi, że problem z cerą trądzikową może zniknąć raz na zawsze.

Preparaty Acnex, oprócz przedstawionych powyżej kapsułek, występują jeszcze w formie emulsji myjącej do oczyszczania twarzy, kremu do codziennego stosowania oraz punktowego żelu na wypryski stanowiąc łącznie kompleksowy zestaw do walki z trądzikiem.

No votes yet.
Please wait...

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ